Porady

Regeneracja włosów po lecie

Silne promienie słońca, słona woda, chlor, brak czasu na dokładną pielęgnację, to najczęściej negatywne czynniki, które niekorzystnie wpływają na stan naszych włosów. Po intensywnym lecie czas na odbudowę ich struktury. Jeśli tylko wybierzemy dokładnie dobrane kosmetyki, poprawimy stan włosów szybko, ciesząc się pięknem tego rodzaju atrybutu kobiecości.

Dlaczego należy odżywić włosy u fryzjera?

Włosy po wakacjach są przesuszone, łamliwe, ich końcówki się rozdwajają, zdecydowanie brak im odżywienia. Po ratunek możemy udać się do salonu, w którym włosami zajmie się profesjonalny fryzjer. Mokotów i każda inna dzielnica Warszawy oferuje przecież nie tylko salony, w których odbywa się strzyżenie czy koloryzacja, ale realizowane są także zabiegi odnowy struktury włosa. Które sprawdzają się po lecie najbardziej?

Najlepsze zabiegi u fryzjera

Niezwykle skuteczna jest sauna na włosy, która szybko i intensywnie je nawilża. Sprawdzają się także maski z płynnym jedwabiem oraz tzw. botoks na włosy, który dodatkowo wygładza fryzurę, ale nie sprawia, że włosy stają się ciężkie. Wszystkie te zabiegi oferowane są dla kobiet, ale mocno poleca je także niejeden fryzjer męski. Warszawa Mokotów to jedna z lokalizacji, w której znajdziemy najlepszych stylistów.

Pamiętajmy, że kuracje regenerujące włosy muszą być zawsze dobrane indywidualnie. Ważny jest stan włosów, ale też ich struktura. Każdy składnik odżywek działa przecież inaczej, a niektóre maski do odbudowy włosów mogą mieć wręcz negatywny wpływ, jeśli zostaną źle dopasowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *