Uroda

Botoks na włosy czy warto – zdrowie i uroda

Każdy salon fryzjerski ma w swojej ofercie szereg różnych zabiegów mających na celu poprawę kondycji naszych włosów. Każdej z nas zależy na pięknie wyglądających zdrowych włosach bez puszenia się i rozdwojonych końcówek, niestety trudno jest osiągnąć i utrzymać taki efekt głównie ze względu na ciągłe zabiegi typu farbowanie czy rozjaśnianie a także stosowanie prostownicy, suszarki czy lokówki. Wówczas w krytycznych sytuacjach z pomocą przychodzą nam zabiegi jakie ma w swojej ofercie każdy dobry fryzjer (Piotr Sierpiński). Mowa tu przede wszystkim o zabiegach takich jak keratynowe prostowanie włosów, nanoplastia włosów oraz botoks na włosy.

 

Zazwyczaj po zastosowaniu jednego z tych zabiegów efekty są widoczne od razu gołym okiem. Włosy są wygładzone zdrowo wyglądają, a pasma są nabłyszczone, dodatkowo otrzymujemy również efekt prostych i niepuszących się włosów. Keratyna jest zabiegiem który możemy stosować na każdy rodzaj włosów jednak celem zabiegu jest przede wszystkim ich odbudowa i regeneracja włosów od wewnątrz dlatego jeżeli zależy nam przede wszystkim na efekcie prostych włosów keratyna może nie poradzić sobie z włosami bardzo kręconymi czy nawet fryzurą typu afro, wówczas najlepszym rozwiązaniem może być nanoplastia włosów.

Z kolei botoks na włosy polecany jest przede wszystkim osobom którym zależy na wygładzeniu włosów i uzyskaniu gładkiej tafli, rezultaty i efekty tego zabiegu są widoczne w zasadzie natychmiast gołym okiem.

Na zabieg botoksu na włosy warto jest się zdecydować w momencie kiedy kosmyki naszych włosów są osłabione, szare i matowe, a przy tym pozbawione życia, botoks zapewni im trwałą odbudowę i regenerację zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz. Dodatkowym atutem zabiegu jest również to że botoks nada naszym włosom zdecydowanie bardziej wyrazisty kolor, z czego z pewnością ucieszą się przede wszystkim posiadaczki włosów farbowanych.

 

Efekty zabiegu mogą utrzymywać się na włosach nawet do miesiąca jednak ważne aby w tym czasie odpowiednio zadbać o włosy specjalistycznymi kosmetykami przeznaczonymi do włosów po botoksie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *