Lifestyle

Modne ferie z marką Wojewodzic!

Bez względu na to, czy spędzasz ferie w zagranicznym kurorcie, czy może w polskich górach, w swoim rodzimym mieście, czy na wyjeździe z przyjaciółmi, wszędzie możesz wyglądać stylowo. Wystarczy, że towarzyszyć ci będzie twoja ulubiona torebka od marki Wojewodzic!

Zimowe ferie to wspaniały czas, obfitujący w atrakcje! Możemy wreszcie poszaleć na stoku, na jednej lub na dwóch deskach, pojeździć na sankach czy łyżwach. Wiele osób wykorzystuje zimową przerwę na zwiedzanie polskich i europejskich miast, które o tej porze roku są mniej zatłoczone niż latem.

Czytaj więcej: Walentynkowe inspiracje

W ferie dobrze jest też zostać w swoim mieście, po to, by wykorzystać ten czas na drobne przyjemności: zakupy, kino, czy spotkania z przyjaciółmi. W każdej z tych okoliczności warto zaakcentować swój styl: jednego dnia będący manifestacją luzu i swobody, innym razem – elegancji i klasy. W osiągnięciu takiego efektu pomoże bogata oferta galanterii skórzanej marki Wojewodzic, gdzie znajdziemy dodatki na każdą okazję!

Po pierwsze: elegancja!

Tegoroczna zima raczej nie rozpieszcza nas w kwestii śniegu. Dla wielu z nas to kiepska wiadomość: okazać się może, że podczas zaplanowanego dużo wcześniej wypoczynku, gdzie główną rolę odgrywać miało szusowanie na stoku, będziemy raczej spacerować po głównych uliczkach zimowych kurortów.

Warto przygotować się na taką ewentualność i do walizki, oprócz sportowego ekwipunku, spakować też jedną (przynajmniej!) z eleganckich torebek marki Wojewodzic. Przykład? Camelowa torebka skórzana W1804/E/CS05 która sprawdzi się na zakupach. Niezwykle elegancko, a zarazem praktycznie prezentuje się również czarna torebka skórzana W1852/KAT01/Z, do której spakujemy wszelkie niezbędne drobiazgi. To klasa sama w sobie!

Czytaj więcej: Jak wybrać kurtkę ciążową na zimniejsze miesiące?

Po drugie: wygoda!

Na spacery, te małe i duże, po miejskich uliczkach czy szlakach turystycznych warto zabrać ze sobą plecak. Modny i elegancki (np. czerwony plecak skórzany W1764/FD08) od marki Wojewodzic to propozycja, która sprawdzi się w każdych okolicznościach: zastąpi torebkę na wieczorny wypad do restauracji i zapewni wygodę podczas całodziennych wycieczek, a w dodatku pomieści wszelkie niezbędne rzeczy, gwarantując jednocześnie swobodę ruchów. Pokochasz ten styl!

Po trzecie: trendy

Już od kilku sezonów „nerki” nie wychodzą z mody. Przede wszystkim Polki pokochały je za to, że niczym klamra spinają całą stylizację, bez względu na to, czy jest ona utrzymana w sportowej czy miejskiej tonacji (np. granatowa nerka skórzana W1800/PC14/LY14).

Dla takiego efektu najlepiej wybrać „nerkę”, do której produkcji użyto delikatnych skór sprowadzanych specjalnie z Włoch. Dzięki temu „nerki” oferowane przez markę Wojewodzic są znakomitym akcentem, który podkreśli stylizację: zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i na wypad na lodowisko!

Spędzasz ferie w górach czy w swoim mieście? Nieważne! Liczy się to, że dzięki marce Wojewodzic zawsze możesz wyglądać zjawiskowo!

Torebek szukaj na www.wojewodzic.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *