Lifestyle

Stylowa zima z firmą KOCH OPTICAL

Ferie to doskonała okazja, by odpocząć od codziennych obowiązków, zebrać solidną dawkę energii i… zabłysnąć niezwykłą stylizacją. W osiągnięciu tego ostatniego pomogą wyraziste dodatki, takie jak oprawki okularów, które oferuje firma Koch Optical!

Na pozór zimowe stylizacje nie pozwalają na zbytnią różnorodność w kwestii kreowania wizerunku. Owszem, czasem zmieniamy puchową kurtkę na bardziej elegancki płaszcz, a kozaki na szpilce na wygodniejsze obuwie. Z reguły jednak zimą nie mamy zbyt dużego pola do popisu w kwestii kreowania wizerunku.

Każda kobieta ma jednak pewien sprytny patent na „podrasowanie” stylizacji, który pozwoli wyróżnić się z tłumu. Wystarczy bowiem sięgnąć po niepowtarzalne, przyciągające spojrzenia dodatki, takie jak luksusowe oprawki okularów BOLON i RETRO PARIS, których dystrybutorem jest firma KOCH OPTICAL. Sprawdzą się podczas zimowych podróży!

Czytaj więcej: Co założyć na sesję zdjęciową?

Miej oko na zimowe kurorty

Góry to nie tylko ośnieżone stoki, gdzie nosimy chroniące wzrok gogle. To także wspaniałe trasy spacerowe czy urokliwe uliczki z restauracjami i sklepikami. Wszędzie tam przydadzą się okulary przeciwsłoneczne, osłaniające oczy przed promieniami słońca, zarówno tymi, które działają na nas bezpośrednio, jak i odbitymi od śniegu. Wysoka skuteczność i duże właściwości ochronne to cecha rozpoznawcza okularów marki O’NEILL i Superdry. Mając na sobie okulary tych marek mamy stuprocentową pewność, że nasz wzrok jest doskonale chroniony, a my… wyglądamy zjawiskowo. Okulary marki odzwierciedlają bowiem najnowsze trendy, które śmiało można określić jako sportowa elegancja!

Zwiedzaj europejskie stolice!

Nie każdy jest fanem sportów zimowych. Niektórzy od „białego szaleństwa” wolą spędzać czas podczas podróży np. po europejskich miastach skrywających zabytki i skarby kultury. Taka wyprawa w czasie zimowych ferii niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim, unikamy tłumów, które są nie do zniesienia latem, w pełni sezonu turystycznego, mamy też o wiele lepszy i bardziej swobodny dostęp do miejsc godnych uwagi. Nic dziwnego zatem, że zimowe zwiedzanie europejskich zabytków to „gorący” turystyczny trend.

Jeśli planujesz taką wyprawę, warto spakować kilka drobiazgów, które pozwolą wywołać podziw w oczach mieszkańców Rzymu, Paryża czy Barcelony. W tej roli idealnie sprawdzą się okulary marki Bolon – wyraziste, ale jednocześnie nieprzytłaczające rysów twarzy (np. model BOLON BL1000 B61 Polarized, lub BOLON BL8036 C10 Polarized). Dzięki nim w jednej chwili wywołasz efekt glamour, idący w parze z klasą. Ich unikatowa forma i kształt idealnie podkreślają zarówno eleganckie, jak i bardziej casualowe stylizacje.

Bez względu na to, czy planujesz dłuższy pobyt, czy na zimowe wojaże możesz wygospodarować jedynie weekend, czy ferie spędzisz w górach czy w mieście, pamiętaj, aby spakować na zimowy wyjazd swoje ulubione okulary.

Gwarantujemy jedno: nie będziesz potrzebować innych ozdób!

Kolekcje okularów: BOLON, Retro Paris, O’NEILL, Superdr, RETRO MILANO szukaj w dobrych Salonach Optycznych. 

#Tylkouoptyka  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *